TR | EN
Arçelik Prep Programı
26.09.2023

Sevgili Öğrenciler,

Arçelik ile imzalanan protokol çerçevesinde, 2021 yılında başlatılan programın (http://arcelikprep.com/), üçüncü dönem başvuruları başlamıştır. Bu programdan faydalanmak isteyenler aşağıdaki link üzerinden başvuru yapabilirler.
 
Daha önce başvuran öğrencilerden, işe alınan ve bir sonraki sene çalışmalara devam etmek üzere anlaşma sağlanan öğrenciler olmuştur. Farklı alanlarda çalışma planlarınız olsa dahi, bu programa katılmanın sizlerin kariyeri için çok faydalı olacağını düşünüyoruz.     
 
Arçelik Prep Programı olarak adlandırılan bu programda, veri analitiği, yapay zeka ve yazılım alanlarında çalışma fırsatı sunulmaktadır. Bu çalışma sürecinde, eğitimler verilmektedir. Arçelik bünyesinde ihtiyaç duyulan konularda, proje çalışmaları yaptırılmaktadır.  Ayrıca, bu program kapsamındaki çalışmaların bir kısmını, eğer şartlarınız uygunsa, zorunlu stajınız olarak da değerlendirebilirsiniz.  
 
Ayrıca, Arçelik Yetkilileri tarafından başvuru süresi içinde online tanıtım etkinliği yapılacaktır. Bu etkinlik tarihi kesinleştiğinde sizlerle paylaşılacaktır.
 
Başvuru Linki: (Son Başvuru Tarihi: 16 Ekim 2023, Pazartesi, Saat 17.00)